ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW I MOTOCYKLA W GORYSZEWIE - Wiadomości - KPP w Mogilnie

Wiadomości

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW I MOTOCYKLA W GORYSZEWIE

Data publikacji 07.05.2018

Do groźnego wypadku z udziałem trzech pojazdów doszło na drodze w miejscowości Goryszewo, gdzie kierująca citroenem 29 - latka nie wyhamowała w porę i uderzyła w jadący przed nią motocykl honda oraz pojazd audi A3. Kierujący jednośladem 28 – letni mieszkaniec Mogilna z podejrzeniem złamania kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Do groźnego wypadku doszło w miniony czwartek (03.05.18) około godziny 16:00 na drodze w miejscowości Goryszewo. Jak wstępnie ustalono, 29 – letnia mieszkanka powiatu konińskiego jechała citroenem C4 w kierunku Mogilna. Przed nią w bliskiej odległości jechały jeszcze dwa inne pojazdy – motocykl honda i audi A3, które w pewnym momencie zaczęły nagle zwalniać. Niestety kobieta nie zdążyła w porę wyhamować i uderzyła w motocyklistę oraz kierującego audi A3.

W zdarzeniu najbardziej ucierpiał kierujący jednośladem 28 – letni mieszkaniec Mogilna. Mężczyzna z podejrzeniem złamania kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy nie donieśli obrażeń. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają mogileńscy śledczy.

Publikacja: asp. Tomasz Bartecki