KRADZIEŻE I WŁAMANIA – APELUJEMY O CZUJNOŚĆ! - Wiadomości - KPP w Mogilnie

Wiadomości

KRADZIEŻE I WŁAMANIA – APELUJEMY O CZUJNOŚĆ!

Data publikacji 26.04.2018

Mogileńscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o wzmożenie czujności i dokładne zabezpieczanie swojego mienia przed kradzieżami oraz włamaniami.

W minioną sobotę (21.04.2018) między godziną 18:00 a 19:00, nieznani jak dotąd sprawcy wykorzystali chwilową nieobecności proboszcza i po wypchnięciu okna weszli do wnętrza plebanii kościoła pod wezwaniem św. Bartłomieja Apostoła w Szczepanowie, skąd ukradli pieniądze w kwocie 4200 złotych. Tego dnia kilku świadków widziało dwóch obcych mężczyzn, którzy kręcili się w rejonie plebanii, jednak żaden z nich nie poinformował policji o swoich spostrzeżeniach.

Dlatego zwracamy się do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje wiążące się ze sprawcami, o bezpośredni lub telefoniczny kontakt z dzielnicowym asp. szt. Tomaszem Foremskim tel. 315 95 56 lub komórkowy: 786 859 134

Apelujemy również do mieszkańców powiatu o zachowanie ostrożności, właściwe zabezpieczenie domów i mieszkań oraz informowanie policji o osobach lub zdarzeniach mogących budzić nasz niepokój. Wychodząc zawsze zamykajmy drzwi, okna domu. Zwróćmy szczególną uwagę na drzwi balkonowe, tarasowe, ponieważ tą drogą najczęściej wchodzą do środka złodzieje. Nie zapominajmy także o pomocy sąsiedzkiej.

Publikacja: asp. Tomasz Bartecki